1. BÖLÜM AKADEMİK KURULU LİSANS EĞİTİM–ÖĞRETİM KOMİSYONU

    BAŞKAN: Doç. Dr. İbrahim TURAN

                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Kağan KILINÇ
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ACET
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Azer ÖZAD DÜZGÜN
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AKAR
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yunus SARIBIYIK
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Şeref AKAY
                   ÜYE: Öğr. Gör. Uğur KARDİL

2. ÖĞRENCİ DEĞİŞİM PROGRAMLARI KOMİSYONU (FARABİ, MEVLANA, ERASMUS, ECTS)

     BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ACET
                    ÜYE: Arş. Gör. Dr. Emrah SARIYER
                    ÜYE: Arş. Gör. Berna GENÇ

3. STAJ KOMİSYONU

     BAŞKAN: Öğr. Gör. Uğur KARDİL
                    ÜYE: Doç. Dr. İbrahim TURAN
                    ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AKAR
                    ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Azer ÖZAD DÜZGÜN
                    ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Kağan KILINÇ
                    ÜYE: Arş Gör. Ömer KARPUZ
                    ÜYE: Arş Gör. Berna GENÇ
                    ÜYE: Arş Gör. A. Kadir GÜL

4. İNTİBAK VE DENKLİK KOMİSYONU

    BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yunus SARIBIYIK
                    ÜYE: Arş. Gör. Dr. Emrah SARIYER
                    ÜYE: Arş. Gör. A. Kadir GÜL

5. MEZUNİYET KOMİSYONU

    BAŞKAN: Öğr. Gör. Uğur KARDİL
                   ÜYE: Arş. Gör. Ömer KARPUZ
                   ÜYE: Arş. Gör. Berna GENÇ

6. BURS KOMİSYONU

     BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Azer ÖZAD DÜZGÜN
                    ÜYE: Doç. Dr. İbrahim TURAN
                    ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Kağan KILINÇ

7. BİTİRME TEZİ KOMİSYONU

     BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Zeynep AKAR
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Yunus SARIBIYIK
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Şeref AKAY
                   ÜYE: Arş. Gör. Berna GENÇ

8. BİLGİ İŞLEM KOMİSYONU

    BAŞKAN: Öğr. Gör. Uğur KARDİL
                  ÜYE: Arş. Gör. Dr. Emrah SARIYER
                  ÜYE: Arş. Gör. Ömer KARPUZ
                  ÜYE: Arş. Gör. A. Kadir GÜL

9. ÖĞRENCİ KULÜBÜ KOMİSYONU

    BAŞKAN: Doç. Dr. İbrahim TURAN

10. LABORATUVAR ALT YAPI KOMİSYONU

      BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Şeref AKAY
                    ÜYE: Arş. Gör. Dr. Emrah SARIYER 
                    ÜYE: Arş. Gör. Ömer KARPUZ
                    ÜYE: Arş. Gör. A. Kadir GÜL
                    ÜYE: Biyolog Osman AKMEŞE

11. FBE LİSANSÜSTÜ ÖĞRETİM KOMİSYONU

     BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Kağan KILINÇ
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Tuba ACET
                   ÜYE: Dr. Öğr. Üyesi Şeref AKAY

12. BOLOGNA, DERS-SINAV PROGRAMI KOMİSYONU

      BAŞKAN: Dr. Öğr. Üyesi Şeref AKAY
                    ÜYE: Öğr. Gör. Uğur KARDİL
                    ÜYE: Arş. Gör. Dr. Emrah SARIYER
                    ÜYE: Arş. Gör. Berna GENÇ
                    ÜYE: Arş. Gör. A. Kadir GÜL
                    ÜYE: Arş. Gör. Ömer KARPUZ